Matrace Korsika 1+1 ZDARMA 200 x 90 x 20 (Dřevočal)

  
5Hodnotilo 150 zákazníků

Cena je uvedená vč. DPH6690
Výrobce: Dřevočal
Tento produkt již nelze objednat

Přidejte Matrace Korsika 1+1 ZDARMA 200 x 90 x 20 (Dřevočal) do oblíbených (záložek).

Potahy Matrace Korsika 1+1 ZDARMA 200 x 90 x 20

Vyšší stupeň kvality v porovnání s froté potahem. Povrch je hladší a silnější. Je prošitý dutým vláknem s vyšší gramáží. Tímto způsobem dosáhneme lepší izolace od jádra matrace. Tento potah je prošitý třízónovým způsobem (střed - hustší prošití).
Antibakteriální potah,který nabízí dokonalou ochranu proti bakteriím a roztočům a zabraňuje rozmnožování mikroorganismů. Udržuje biologickou rovnováhu pokožky a přispívá k fyzickému i psychickému komfortu uživatele. Je dermatologicky testovaný a šetrný vůči pokožce. Díky antimikrobiální úpravě je potah Santized revolučním řešením pro alergiky.
Kvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt z AloeVera umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standartně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku.
Materiál z čistého přírodního vlákna získaného ze dřeva technologií šetřící životní prostředí. Se všemi svými vynikajícími charakteristikami Vám poskytuje během spánku optimální pohodlí. K jejím předním vlastnostem patří vysoká absorpční schopnost a velmi rychlé odpařování. Tyto vlastnosti zaručují dokonalý pocit i pro osoby s vyšší potivostí. Mikrovlákna Lenzing Lyocell dodávají látce hedvábný lesk a jsou odolná a necitlivá k mikroorganismům. Potah je možno prát při 60° C.
Značkový typ pleteného potahu, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbu plísní. Roztoči žijí v tmavém, vlhkém a málo odvětrávaném prostředí, a tomu přesně odpovídá vaše postel. Hlavní obživou pro roztoče jsou odpadávající buňky vaší kůže. Ty jsou rozkládány plísněmi a tak se stávají stravitelnými pro prachové roztoče. Plíseň samotná způsobuje alergie spojené s dýchacími symptomy. Medicott je účinná složka látky, která zabraňuje v bavlně nebo v látkách s bavlněným základem vzniku plísní a současně přežití prachových roztočů. Medicott má vynikající antibakteriální účinky, které jsou dosaženy bez přídavku chemických látek. Tajemství úspušného fungování spočívá v odstranění nečistot z vláken přírodní bavlny, čímž se zamezí potencionálnímu domovu plísní. Potah má dlouhotrvající účinek při pravidelné údržbě. Potah je pratelný na 60° C. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m

Vlastnosti Matrace Korsika 1+1 ZDARMA 200 x 90 x 20

Maximální zatížení matrace Korsika 1+1 ZDARMA 200 x 90 x 20 (Dřevočal) 130kgMatrace Korsika 1+1 ZDARMA 200 x 90 x 20 (Dřevočal) má 7 anatomických zón.Matrace Korsika 1+1 ZDARMA 200 x 90 x 20 (Dřevočal) je středně tvrdá, je vhodná pro muže.Matrace Korsika 1+1 ZDARMA 200 x 90 x 20 (Dřevočal) je středně měkká, je vhodná pro ženy.Matrace Korsika 1+1 ZDARMA 200 x 90 x 20 (Dřevočal) má snímatelný potah na dvě samostatné části.Potah matrace Korsika 1+1 ZDARMA 200 x 90 x 20 (Dřevočal) je možno prát při 60 °CZdravotní matrace Korsika 1+1 ZDARMA 200 x 90 x 20 (Dřevočal) je klinicky testována

Popis Matrace Korsika 1+1 ZDARMA 200 x 90 x 20

Sedmizónová matrace s vlnkovitým jádrem, které je tvořeno kombinací dvou elastických pěn odlišných tuhostí. Nosná vrstva je tvořena kombinací pěn s odlišnou tuhostí. Zatímco pod rameny a patami oceníte měkčí zóny, pod bedry je potřeba mít pevnější podklad. Nopy napomáhají k relaxaci a prokrvení pokožky během spánku. 

Celková výška matrace je cca 20 cm.Mezi oblíbené rozměry patří matrace 90x200, matrace 140x200, matrace 160x200 nebo matrace 180x200


Podobné zboží 
TOPlist