Matrace Neroli Therapy

Matrace Neroli Therapy -100% Super akce

Luxusní matrace Neroli Therapy vyrobená z pokrokových pěn.

Vlastnosti matrace Neroli Therapy

Pěna Neroli je unikátní obsahem esenciálního oleje z květů pomerančovníku, napomáhající klidnému spaní. Olej je vyráběn vodní destilací jemných čerstvých květů, které jsou sbíráný ručně, aby nehrozilo poškození. Jednás e o velice náročný proces (na 1l oleje/ 1t květů). Vzhledem k náročné výrobě, překrásné vůni a zdraví prospěšných vlastnostní je to jeden z nejdražších olejů na světě. Olej Neroli je oblíbený především pro své uklidňující účinky na nervový systém. Napomáhá ulevovat od psychického napětí a zlepšuje cirkulaci krve. Ulehčí Vám boj s nespavostí. Zpracováním esenciálního oleje Neroli do HR pěny vznikl jedinečný produkt, který Vám přinese do Vašeho odpočinku nový rozměr a tou je Aromaterapie, jejiž účinky na Vás působí pokaždé, když ulehnete na matraci Neroli Therapy.

Studená pěna HR zajistí výbornou elasticitu i při vyšší objemové hustotě. Otevřená buněčná struktura dodá velmi dobrou prodyšnost a ve spojení s kvalitním potahem poskytne antialergické prostředí pro zdravý spánek. Kvalita tohoto materiálu zaručí skvělý komfort.

Antibakteriální pěna Sanitized dokáže ochránit před houbami a plísněmi, zabraňuje zápachu způsobeným těmito organismy. Ochrana Sanitized zaručí delší životnost matrace a hygieničtější prostředí pro spánek.

ThermoSilver je pěna se schopností termoregulace zón, které jsou v kontaktu s tělem, čímž se vytváří ideální mikroklima. Tento typ pěny je vyroben s mikrokapslemi nazývanými PCM „Phase Changing Material – Materiál měnící skupenství“. Toto jsou inteligentní tepelné akumulátory, které vycházejí z fyzikálního fenoménu změny skupenství při které dochází k akumulaci velkého množství přebytečného tělesného tepla, přičemž udržuje svojí vlastní teplotu na konstantní úrovni. Toto teplo je vyzařováno zpět v případě pozdějšího poklesu tělesné teploty. Spící člověk si tak užívá regenerující, zdraví prospívající a osvěžující spánek.

 • vrchní profil – aromatizovaná HR pěna NEROLI® o hustotě 60 kg/m3 (modrá vrstva)
 • střední profil – studená HR pěna, antibakteriální pěna SANITIZED® (žlutá a červená vrstva)
 • spodní profil – pěna THERMOSILVER (šedá vrstva)
 • FYZIOSYSTÉM – 7 zón tuhosti
 • výška matrace v potahu 28 cm
 • nosnost matrace do 140 kg

Matraci Neroli Therapy můžete dostat v následujících rozměrech:
200×90 – 200×80 – 195×80 – 195×85 – 190×90 – 200×100 – 200×120 – 200×140 – 200×160 – 200×180

Výhody matrace Neroli Therapy

Vzhledem k extrémní objemové hustotě má pěna dlouhou životnost, vynikající ortopedičnost, správnou termoregulaci a velmi dobré antibakteriální vlastnosti.

Tuto exlusivní matraci podtrhne nový potah SILKTOUCH, který byl vyroben s využitím nanotechnologií a získal tak hedvábnou jemnost. Na jedné straně prošitý s viscoelastickou pěnou – zimní strana a na druhé PES vláknem – letní strana (gramáž 100 g/m2), poskytne výjimečný a neopakovatelný komfort spánku. V boku snímatelného, pratelného potahu je všita látka GOLDTOUCH, která je opatřena dvěma funkčními zipy. Pro snadnější manipulaci jsou na bocích matrace čtyři manipulační úchyty.

Zlatou textilii není možné prát!!

Záruka matrace je 8 let.

Produktová sekce: Matrace ze studené pěny

Původně: od 19 260 Kč DNES POUZE: od 0 Kč s DPH

Nelze objednat, výroba ukončena

Základní parametry

 • Materasso
 • 28cm
 • středně měkká / tvrdá
 • 140kg
 • 7
 • Ano
 • Sendvičová
 • Ano
 • 8 let

Hodnocení a recenze

visa mastercard

Menu

Poradíme vám s výběrem, volejte: +420 774 767 477

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.